Sorunlu Kabadayı

Bölüm 72

Şuan okuduğunuz Sorunlu Kabadayı serisinin 72 Bölümü Uzay Manga tarafından çevirmiştir.

Sorunlu Kabadayı serinin yeni bölümleri her zaman Uzay Manga tarafından güncel tutulmaya çalışılmaktadır. Diğer serilerimizi de okumayı unutmayınız. Serilerimizin listesine Uzay Manga ana menüsünden ulaşabilirsiniz.

Bölüm 72

Bölüm 72

Manga Okurken Bloglarımıza da göz gezdirin


rss image

İzlemeniz Gereken En İyi 10 Basketbol Animesi Önerisi!

Basketbol animeleri arayanlar buraya! Siz spor animeleri önerileri arayanlar için hazırladığımız bu basketbol animeleri önerileri listemizde kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğimiz 10 basketbol animesini listeledik!

rss image

Gitarist Anime Karakterleri!

Çoğumuz gitar çalmaya heveslenmişizdir veya halihazırda çalıyoruzdur. Gitar çalan anime karakterleri animelerde de bulunuyor. Sizler için gitar çalan en iyi 30 gitarist anime karakterini sıraladım! Geçelim gitarist anime karakterleri listemize.

rss image

Bilim Kurgu ve Siberpunk Temalı Animeler!

Bilim kurgu ve siberpunk temalı animeler, geleceğin teknolojisi ve toplumlarının derinlemesine keşfini sunar. Bu yazıda, yüksek teknoloji dünyalarının ve karanlık toplumsal yapılarının izleyicilere sunduğu en iyi animeleri keşfedeceksiniz.

rss image

Hangi Chained Soldier Karakterisin? Kişilik Testi!

Hiç eğer o dünyaya düşseydin hangi Mato Seihei no Slave karakteri olurdun merak ettin mi? İşte bu merakını gidermek için sizlere hangi Mato Seihei no Slave karakterisin? kişilik testini hazırladık! Testteki cevaplarına göre hangi Chained Soldier karakterini olduğunu sana söylüyoruz!

rss image

Vampir Alemine Ayak Basacağınız 16 Harika Vampir Animesi Önerisi!

Vampir animeleri önerileri arayanlar buraya! Sizler için kendinizi yürüyen ölülerin arasında ve onların başını çeken vampirlerle bulacağınız 16 harika vampir animeleri önerisi hazırladım!

rss image

Tüm Zamanların En Kötü 15 Animesi!

Tüm zamanların en kötü animelerini hiç merak ettiniz mi? Ben ettim ve sizlere en kötü olduğu düşünülen animeleri listeledim. en kötü animeler listemizi okurken sizde yorumlara en kötü olduğunu düşündüğünüz animeyi yazın. En kötü animeler!

rss image

Fantastik Anime Önerileri! Fantastik Unsurları Barındıran Animeler

Epik fantastik dünyalar, izleyicileri büyü ve macera dolu evrenlere taşır. Bu yazıda, büyülü yaratıklar, kadim efsaneler ve büyük savaşlarla dolu en iyi epik fantastik animeleri keşfedeceksiniz.

rss image

En İyi Spor Animeleri: Adrenalin Dolu Hikayeler

Spor animeleri, izleyicilere sadece sporun heyecanını değil, aynı zamanda azim, dostluk ve kişisel gelişim hikayelerini sunar. Bu yazıda, adrenalini doruklara çıkaran en iyi spor animelerini keşfedeceksiniz.

rss image

Zaman Yolculuğu Konulu En İyi Animeler

Zaman yolculuğu temalı animeler, izleyicilere geçmiş ve gelecek arasında büyüleyici yolculuklar sunar. Bu yazıda, zamanın sınırlarını zorlayan ve izleyicilere derin düşüncelerle dolu hikayeler sunan en iyi zaman yolculuğu konulu animeleri keşfedeceksiniz.

rss image

Bir Gecede Bitirilecek Kısa Animeler!

Kısa animeler, yoğun tempolu hayatlarımıza mükemmel şekilde uyum sağlar. Tek sezonda tamamlanabilecek ve bir gecede bitirilebilecek bu kısa animeler, derin hikayeleri ve unutulmaz karakterleriyle izleyicilere harika deneyimler sunar. Bu yazıda, hızlıca izleyebileceğiniz en iyi kısa anime önerilerini bulacaksınız.

Bu serilerede göz atın

Yorumlar

Yorum Kuralları

Uzay Manga yorum ilkesi Yeni bölümlerini anlık olarak takip edebilmek için discord sunucumuza gelebilirsiniz! "Discord"Lütfen yorum yapmadan önceYorum ilkesi metnini okuyun.